top of page

Markalarımız

arden R icon.png
arden web - arden.png

Kıbrıs’ın en önemli ihracat kalemlerinin başında gelen hellim üretimi için 2018 yılında kurulan 2700 m2’lik fabrikamızda yüksek standartları geleneksel yöntemlerle buluşturduk. “Hellim yeniden eskisi gibi” sloganıyla çıktığımız yolda bugün 6 çeşit hellim, nor peyniri, teleme peyniri ve krema ile tüketicilerle buluşuyoruz.

 

 

arden web - arun 02 logo.png

Ahmet Raşit ailesi tarafından 1958 yılında üretimine başlanan, un üretiminde bir marka ARUN ilk sanayi tesisidir. İtalya’dan getirilen makinelerle üretime başlayan ARUN, yarım asırdan fazladır emekçinin yanında yer alıyor.

 

 

arden web - pinar 01 logo.png

PINAR, tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine sonsuz güven veriyor. Kurulduğundan bu yana tüketiciye sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünler sunan Pınar, milyonlarca insan için nesiller boyu bir "Yaşam Pınarı" oldu. Bu yaşam pınarı, temelinde yatan üç ana unsura dayalı olarak doğdu, büyüdü, gelişti: "Sağlık, Lezzet ve Yenilik..."

 

 

arden web - guiness.png
arden web - tuborg siyah 03 logo s.png
arden web - carlsberg.png
arden web - kronenbourg.png
arden web - sol.png
arden web - weinstephan.png

Türkiye bira sektöründe, tüm kategorilerde çarpıcı bir geçmişi ve Carlsberg ile 17 yılı aşkın süredir yakın işbirliği bulunan Türk Tuborg, yaptığı uluslararası ortaklıklar ile Türkiye bira pazarının en büyük oyuncularından biridir. Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı'nda kurulmuş ve 1969 yılından bu yana İzmir’deki tesislerinde bira ve malt üretiminin yanısıra yurtdışından ithal etmekte olduğu bira markalarının distribütörlük faaliyetleri ile iştigal etmektedi

 

 

arden web - koroplast 10 logo.png

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ve Türkiye’nin ilk tercihi olan Koroplast; ‘Birlikte Kolay’ mottosuyla hayatı birlikte kolaylaştıran, ihtiyaç ve beklentilere göre geliştirilen yenilikçi ürün ve çözümleri ile 40 yıldır sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

 

 

arden web - sen pilic 08 logo.png

Önce "Gıda Güvenliği"

Şenpiliç için "gıda güvenliği" her şeyden önce gelir. Bu sebeple, üretimden dağıtıma tüm süreçlerde tüketicilerine "sağlıklı ve güvenilir beyaz et" sunmaya özen göstermektedir.

 

 

arden web - kavaklidere 04 logo.png

Kavaklıdere Şarapları, 1929 yılında Ankara’nın Kavaklıdere semtinde kurulmuş olup, Türkiye’in ilk özel sektör şarap üreticisidir. Avrupa’dan getirilen techizat ve danışmanlar ile gerekli yatırımları vakitlice yapmış olması Kavaklıdere Şarapları’nı ülkenin kaliteli şarap üreten öncü markası haline getirmiştir.

 

 

arden web - fora 09 logo.png

Fora, yüksek kalite zeytinleri Türkiye’nin en iyi zeytin yetiştiren bölgelerinden seçmektedir. Toplandığı gibi Ant Gıda tesislerine gelen zeytinler, geleneksel reçeteler ve ileri teknoloji ile işlenerek, enfes tadıyla hijyenik olarak sofralara ulaşmaktadır.

 

 

arden web - maestro massimo.png

Kalite, asırlık gelenekler, her ayrıntıya özen ve yerleşik "iyi yemek" tutkusunun mükemmel bir birleşimi: Gastronomi ve pastacılıkta rakipsiz İtalyan kültürü her zaman Made in Italy'nin mükemmelliğinin kilit sembollerinden biri olmuştur. Anlatılacak hikayeler, İtalyan yaşam tarzının lezzetlerini, tatlarını ve geleneklerini yeniden keşfetmek için topraklarımızda bir yolculuk, tüm Maestro Massimo çizgilerini ayırt eder. Maestro Massimo'nun önerileri, 6 ürün grubuyla, tüm ifadeleriyle İtalyan kültürünün aşıklarını çekmeye ve cezbetmeye hazır, ender bir bütünlük önerisiyle başrol olmak istiyor. Maestro Massimo, en eğlenceli ve çağrıştıran ifadesi ile masanın etrafındaki İtalyan ruhudur.

 

 

arden web - freshnsoft.png

Fresh’n Soft Bebek Bakım, Kişisel Bakım ve Günlük Bakım kategorilerinde sizin için en iyisi sloganı ile ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Bebek ve günlük kullanıma yönelik ıslak havlu ve mendillerin dışında, antibakteriyel ıslak mendiller ile kadınlara özel makyaj ve genital bölge temizliğine, deodorant etkili terleme sonrası temizliğe yönelik ürünler sunmaktadır. Islak mendil dışında, göğüs pedi, ter emici yapraklar ve bebek bakım ürünleriyle hijyenik ve pratik çözümlerle sizleri buluşturmaktadır.

 

 

arden web - mendix.png

Kişisel temizlik ve hijyenine önem veren, genç ve kendini genç hisseden kullanıcıların yolculuk sırasında imdadına yetişen“Mendix”Islak Havlu Seyahat Paketi cilde zarar vermeden günlük temizlik ihtiyacınızı karşılar.

 

 

arden web - pereja 06 logo.png

Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, vücut spreyi, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu ürünlerin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır. Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir.

 

 

bottom of page